![Dell Precision M4700 з Європи [Core i5M] [NVIDIA-2GB] RAM-8GB Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1853735634_w227_h209_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 з Європи [Core i5M] [NVIDIA-2GB] RAM-8GB Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1853735635_w227_h209_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 з Європи [Core i5M] [NVIDIA-2GB] RAM-8GB Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1853735495_w455_h430_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 з Європи [Core i5M] [NVIDIA-2GB] RAM-8GB Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1853735636_w217_h209_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 з Європи [Core i5M] [NVIDIA-2GB] RAM-8GB Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1853735638_w217_h209_dell-precision-m4700.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Dell Precision M4700 з Європи [Робоча Станція]
15,6/ Intel Core i5 - 3360M - 2.80 - 3.50 GHz/
Nvidia Quadro K1000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний [МЕТАЛ] Магній + Алюміній
- НАДІЙНИЙ і ВІЧНИЙ Корпус! Відповідає американському військовому стандарту 810G. Робота в будь яких умовах
- Вага 3.44 кг
- Матовий Антибліковий Дисплей. Розширення HD
- Дискретна відеокарта від NVIDIA - [2GB] на [128] шині
- Добра батерея
- Вологозахисна клавіатура
- Мудре охолодження. Два вентилятори
- Чотири слоти під RAM. Два з яких вільні для апгрейду
- Вільний слот для апгрейду SSD диском формату msata
- Сканер відбитка пальця
- DWD RW
- Cardreader
- HDMI
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
- Дана модель є також з FULL HD матрицею !
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i5 - 3360M - 2.80 - 3.50 GHz/
Nvidia Quadro K1000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний [МЕТАЛ] Магній + Алюміній
- НАДІЙНИЙ і ВІЧНИЙ Корпус! Відповідає американському військовому стандарту 810G. Робота в будь яких умовах
- Вага 3.44 кг
- Матовий Антибліковий Дисплей. Розширення HD
- Дискретна відеокарта від NVIDIA - [2GB] на [128] шині
- Добра батерея
- Вологозахисна клавіатура
- Мудре охолодження. Два вентилятори
- Чотири слоти під RAM. Два з яких вільні для апгрейду
- Вільний слот для апгрейду SSD диском формату msata
- Сканер відбитка пальця
- DWD RW
- Cardreader
- HDMI
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
- Дана модель є також з FULL HD матрицею !
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.44 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.8 МГц |
| Модель процесора | 3360M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro K1000M |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Ціна: 8 250 ₴

