![Сенсорний ТРАНСФОРМЕР Lenovo ThinkPad X230t [Core i5] SSD на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1832241953_w227_h209_sensornij-transformer-lenovo.jpg)
![Сенсорний ТРАНСФОРМЕР Lenovo ThinkPad X230t [Core i5] SSD на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1832241958_w227_h209_sensornij-transformer-lenovo.jpg)
![Сенсорний ТРАНСФОРМЕР Lenovo ThinkPad X230t [Core i5] SSD на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1832241323_w455_h430_sensornij-transformer-lenovo.jpg)
![Сенсорний ТРАНСФОРМЕР Lenovo ThinkPad X230t [Core i5] SSD на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1832241957_w217_h209_sensornij-transformer-lenovo.jpg)
![Сенсорний ТРАНСФОРМЕР Lenovo ThinkPad X230t [Core i5] SSD на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1832241955_w217_h209_sensornij-transformer-lenovo.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсорний Нетбук Трансформер Lenovo ThinkPad X230t з Європи
12.5*/ Intel Core i5 - 3320M - 2.60 - 3.30 GHz/ Intel HD 4000/
RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний Косметичний стан
- Надійний магнієвий корпус поверх прорезинений
- Розкривається на 180 %, обертається і складається на 360%
- Вага 1.8 кг
- Якісний Матовий Сенсорний Антибліковий IPS дисплей
- Висока яскравість і контрасність. Розширення HD
- Усилена Батерея із невеликим зносом 14 %
- SSD диск від Samsung
- Реагує як на дотик пальця так і на ДІГІТАЙЗЕР [стилус - ручка]
- Вологозахисна Клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- Card Reader
- 1 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
12.5*/ Intel Core i5 - 3320M - 2.60 - 3.30 GHz/ Intel HD 4000/
RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний Косметичний стан
- Надійний магнієвий корпус поверх прорезинений
- Розкривається на 180 %, обертається і складається на 360%
- Вага 1.8 кг
- Якісний Матовий Сенсорний Антибліковий IPS дисплей
- Висока яскравість і контрасність. Розширення HD
- Усилена Батерея із невеликим зносом 14 %
- SSD диск від Samsung
- Реагує як на дотик пальця так і на ДІГІТАЙЗЕР [стилус - ручка]
- Вологозахисна Клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- Card Reader
- 1 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Нетбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Трансформер |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.6 МГц |
| Модель процесора | 3320M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | Lenovo |
| Тип Клас | трансформер |
| Діагональ | 11'' - 12'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
- Ціна: 5 900 ₴

![Сенсорний ТРАНСФОРМЕР Lenovo ThinkPad X230t [Core i5] SSD на Куліша 22, фото 6](https://images.prom.ua/1832241954_w100_h100_sensornij-transformer-lenovo.jpg)
