![Ноутбук Dell Precision M4600 [Core i5] [RADEON] [FULL HD] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1830693372_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4600 [Core i5] [RADEON] [FULL HD] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1830693373_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4600 [Core i5] [RADEON] [FULL HD] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1830693312_w455_h430_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4600 [Core i5] [RADEON] [FULL HD] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1830693374_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4600 [Core i5] [RADEON] [FULL HD] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1830693375_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Dell Precision M4600 [Робоча Станція]
15.6*/ Intel Core i5 - 2540M - 2.60 - 3.30 GHz/
Radeon HD 6700M - 1 GB/ RAM - 6 GB/ HDD - 500 Gb
- Надійний корпус. Суцільний метал. Магній і Алюміній.
- Вага 3.1 кг
- Відповідає американському військовому стандарту
- Матовий антибліковий екран. Розширення Full HD [1920x1080]
- Дискретна Відеокарта із технологією GDDR5 на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Добра Батерея із мінімальним зносом
- Чотири слоти під оперативну память
- DWD
- HDMI
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15.6*/ Intel Core i5 - 2540M - 2.60 - 3.30 GHz/
Radeon HD 6700M - 1 GB/ RAM - 6 GB/ HDD - 500 Gb
- Надійний корпус. Суцільний метал. Магній і Алюміній.
- Вага 3.1 кг
- Відповідає американському військовому стандарту
- Матовий антибліковий екран. Розширення Full HD [1920x1080]
- Дискретна Відеокарта із технологією GDDR5 на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Добра Батерея із мінімальним зносом
- Чотири слоти під оперативну память
- DWD
- HDMI
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.6 МГц |
| Модель процесора | 2540M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | ATI Radeon HD 6750M |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Ціна: 8 500 ₴

