![Сенсорний Нетбук Dell Latitude E5250 [FULL HD IPS] [5 GEN] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1762992868_w227_h209_sensornij-netbuk-dell.jpg)
![Сенсорний Нетбук Dell Latitude E5250 [FULL HD IPS] [5 GEN] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1762992869_w227_h209_sensornij-netbuk-dell.jpg)
![Сенсорний Нетбук Dell Latitude E5250 [FULL HD IPS] [5 GEN] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1762992574_w455_h430_sensornij-netbuk-dell.jpg)
![Сенсорний Нетбук Dell Latitude E5250 [FULL HD IPS] [5 GEN] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1762992871_w217_h209_sensornij-netbuk-dell.jpg)
![Сенсорний Нетбук Dell Latitude E5250 [FULL HD IPS] [5 GEN] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1762992870_w217_h209_sensornij-netbuk-dell.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсорний Нетбук Dell Latitude E5250 з Європи
12,5/ Intel Core i5 - 5300U - 2.30 - 2.90 GHz/ Intel HD 5500 - 1GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Косметичний стан нового
- Елегантний чорний матовий дизайн
- Корпус відкривається на 180 градусів
- Вага 1.67
- Крута картинка. Сенсорна FULL HD IPS Матриця.
- Батерея з невеликим зносом. Автономність від 4 годин
- Web камера
- Bluetooth
- HDMI
- Cardreader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
12,5/ Intel Core i5 - 5300U - 2.30 - 2.90 GHz/ Intel HD 5500 - 1GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Косметичний стан нового
- Елегантний чорний матовий дизайн
- Корпус відкривається на 180 градусів
- Вага 1.67
- Крута картинка. Сенсорна FULL HD IPS Матриця.
- Батерея з невеликим зносом. Автономність від 4 годин
- Web камера
- Bluetooth
- HDMI
- Cardreader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Нетбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.67 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.3 МГц |
| Модель процесора | 5300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | нетбук |
| Діагональ | 11'' - 12'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Ціна: 9 500 ₴

