![Сенсорний Ультрабук HP Elitebook 840 G2 [FULL HD] SSD [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2273687359_w227_h209_sensornij-ultrabuk-hp.jpg)
![Сенсорний Ультрабук HP Elitebook 840 G2 [FULL HD] SSD [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2273687358_w227_h209_sensornij-ultrabuk-hp.jpg)
![Сенсорний Ультрабук HP Elitebook 840 G2 [FULL HD] SSD [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2273687244_w455_h430_sensornij-ultrabuk-hp.jpg)
![Сенсорний Ультрабук HP Elitebook 840 G2 [FULL HD] SSD [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2273687360_w217_h209_sensornij-ultrabuk-hp.jpg)
![Сенсорний Ультрабук HP Elitebook 840 G2 [FULL HD] SSD [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2273687361_w217_h209_sensornij-ultrabuk-hp.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрабук HP Elitebook 840 G2 з Європи
14*/ Intel Core i5 - 5300U - 2.30 - 2.90 GHz/ Intel HD 5500 - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан НОВОГО ультрабука
- Стильний діловий дизайн. Чорний та cірий мат
- Надійний корпус із Магнія та Алюмінія
- Вага 1.7 кг
- Сенсорний Глянцевий антибліковий дисплей
- Розширення FULL HD [1920x1080] із технологією IPS
- Батерея 0% зносу, до 5 годин тримає заряд!
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- SSD диск від Samsung
- Є вільний слот для апгрейду по оперативці, а також вільний слот для ще одного SSD формату m2
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- VGA
- DisplayPort
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i5 - 5300U - 2.30 - 2.90 GHz/ Intel HD 5500 - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан НОВОГО ультрабука
- Стильний діловий дизайн. Чорний та cірий мат
- Надійний корпус із Магнія та Алюмінія
- Вага 1.7 кг
- Сенсорний Глянцевий антибліковий дисплей
- Розширення FULL HD [1920x1080] із технологією IPS
- Батерея 0% зносу, до 5 годин тримає заряд!
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- SSD диск від Samsung
- Є вільний слот для апгрейду по оперативці, а також вільний слот для ще одного SSD формату m2
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- VGA
- DisplayPort
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.3 МГц |
| Модель процесора | 5300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | DisplayPort, VGA (D-sub) |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ультрабук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
- Ціна: 8 450 ₴

