![Ноутбук HP Elitebook 8570w [i7-QM] [NVIDIA 2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1754855410_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8570w [i7-QM] [NVIDIA 2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1754855411_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8570w [i7-QM] [NVIDIA 2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1754855075_w455_h430_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8570w [i7-QM] [NVIDIA 2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1754855412_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8570w [i7-QM] [NVIDIA 2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1754855415_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP Elitebook 8570W [workstation]
15,6/ Intel Core i7 - 3820QM - 2.70 - 3.70 GHz/
NVIDIA Quadro K2000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Преміум Клас. Робоча станція. Гарний косметичний стан
- Надійний суцільний МЕТАЛЕВИЙ корпус із Алюмінія і Магнія
- Відповідає американському військовому стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 3.25 кг
- Нереальна картинка. Технологія DREAM COLOR. Матовий, антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Потужний QM процесор 4 ЯДРА 8 ПОТОКІВ
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Батерея немає зносу
- Чотири слоти під оперативну пам'ять два з яких ще вільні для Апгрейду
- Сканер відбитка пальця
- Bluetooth
- DWD ROM
- Cardreader
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i7 - 3820QM - 2.70 - 3.70 GHz/
NVIDIA Quadro K2000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Преміум Клас. Робоча станція. Гарний косметичний стан
- Надійний суцільний МЕТАЛЕВИЙ корпус із Алюмінія і Магнія
- Відповідає американському військовому стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 3.25 кг
- Нереальна картинка. Технологія DREAM COLOR. Матовий, антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Потужний QM процесор 4 ЯДРА 8 ПОТОКІВ
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Батерея немає зносу
- Чотири слоти під оперативну пам'ять два з яких ще вільні для Апгрейду
- Сканер відбитка пальця
- Bluetooth
- DWD ROM
- Cardreader
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.25 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.7 МГц |
| Модель процесора | 3820QM |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro K2000M |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Відеокарта | Дискретна |
- Ціна: 10 900 ₴

