![Ноутбук Dell Latitude E6530 [Core i5] [МЕТАЛ] [SSD] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2276168920_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6530 [Core i5] [МЕТАЛ] [SSD] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2276168925_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6530 [Core i5] [МЕТАЛ] [SSD] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2276168775_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6530 [Core i5] [МЕТАЛ] [SSD] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2276168926_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6530 [Core i5] [МЕТАЛ] [SSD] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2276168938_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Dell Latitude E6530 з Європи
15.6*/ Intel Core i5 - 3340M - 2.70 - 3.40 GHz/ Intel HD 4000 -2GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан
- Корпус із ТРЬОХ МЕТАЛІВ [Магній, Алюміній, Цинк]
- Вага 2.84
- Відповідає військовому стандарту США - MIL-STD-810G
- Розкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Вологозахисна клавіатура
- НОВА батерея
- Web Камера
- HDMI
- Card Reader
- DWD Rom
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15.6*/ Intel Core i5 - 3340M - 2.70 - 3.40 GHz/ Intel HD 4000 -2GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан
- Корпус із ТРЬОХ МЕТАЛІВ [Магній, Алюміній, Цинк]
- Вага 2.84
- Відповідає військовому стандарту США - MIL-STD-810G
- Розкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Вологозахисна клавіатура
- НОВА батерея
- Web Камера
- HDMI
- Card Reader
- DWD Rom
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.84 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.7 МГц |
| Модель процесора | 3340M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 48840 |
| Діагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Накопичувач | SSD |
- Ціна: 7 200 ₴

