![Ноутбук Fujitsu Lifebook E744 [Core i5] [HD+] [SSD] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2399976097_w227_h209_noutbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Ноутбук Fujitsu Lifebook E744 [Core i5] [HD+] [SSD] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2399976126_w227_h209_noutbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Ноутбук Fujitsu Lifebook E744 [Core i5] [HD+] [SSD] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2399976540_w455_h430_noutbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Ноутбук Fujitsu Lifebook E744 [Core i5] [HD+] [SSD] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2399976096_w217_h209_noutbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Ноутбук Fujitsu Lifebook E744 [Core i5] [HD+] [SSD] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2399976099_w217_h209_noutbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Fujitsu Lifebook E744 з Європи
14/ Intel Core i5 - 4310M - 2.70 - 3.40 GHz/ Intel HD 4600 - 2 GB/
RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний та якісний металевий корпус
- Вага 1.7 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- SSD диск від Samsung
- Батерея із невеликим зносом
- Вологозахисна клавіатура із ПІДСВІТКОЮ
- Web Камера
- Cardreader
- DWD Rom
- VGA
- HDMI
- 1 USB 2.0
- 3 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14/ Intel Core i5 - 4310M - 2.70 - 3.40 GHz/ Intel HD 4600 - 2 GB/
RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний та якісний металевий корпус
- Вага 1.7 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- SSD диск від Samsung
- Батерея із невеликим зносом
- Вологозахисна клавіатура із ПІДСВІТКОЮ
- Web Камера
- Cardreader
- DWD Rom
- VGA
- HDMI
- 1 USB 2.0
- 3 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.7 МГц |
| Модель процесора | 4310M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Сканер відбитку пальця, Стійкість до подряпин, Металевий корпус, Ударостійкий корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 11'' - 12'' |
| Виробник Бренд | Fujitsu |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію, 4 Gb |
| Накопичувач | HDD |
- Ціна: 5 450 ₴

