![Сенсорний трансформер Dell [FULL IPS] [17 рік] SSD ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2367906134_w227_h209_sensornij-transformer-dell.jpg)
![Сенсорний трансформер Dell [FULL IPS] [17 рік] SSD ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2367906133_w227_h209_sensornij-transformer-dell.jpg)
![Сенсорний трансформер Dell [FULL IPS] [17 рік] SSD ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2367906143_w455_h430_sensornij-transformer-dell.jpg)
![Сенсорний трансформер Dell [FULL IPS] [17 рік] SSD ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2367906135_w217_h209_sensornij-transformer-dell.jpg)
![Сенсорний трансформер Dell [FULL IPS] [17 рік] SSD ІДЕАЛ на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2367906142_w217_h209_sensornij-transformer-dell.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсорний трансформер Dell Inspiron 13 5378
13,3/ Intel Core i5 - 7200U - 2.50 - 3.10 GHz/ Intel HD 620 - 2 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 256 Gb [Samsung]
- Косметичний стан НОВОГО
- Надійний корпус. Вигинається та складається на 360градусів із дотяжкою приймаючи форму планшета
- Вага 1.7 кг
- Нереальна Картинка.Сенсорний антибліковий IPS FULL HD [1920x1080] дисплей. Висока яскравість і контрастність, широка кольорова гамма
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою підсвіткою
- Відмінна автономність. Батерея тримає від 6 годин
- SSD диск від Samsung
- Є вільний слот для апгрейду по RAM DDR4 до 16 GB
- Web камера
- Bluetooth 4.2
- 2 x USB 3.0
- 1 x USB 2.0
- Cardreader
- HDMI
Зарядне в комплекті.
Гравіювання клавіатури зроблено в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
13,3/ Intel Core i5 - 7200U - 2.50 - 3.10 GHz/ Intel HD 620 - 2 GB/
RAM - 8 GB/ SSD - 256 Gb [Samsung]
- Косметичний стан НОВОГО
- Надійний корпус. Вигинається та складається на 360градусів із дотяжкою приймаючи форму планшета
- Вага 1.7 кг
- Нереальна Картинка.Сенсорний антибліковий IPS FULL HD [1920x1080] дисплей. Висока яскравість і контрастність, широка кольорова гамма
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою підсвіткою
- Відмінна автономність. Батерея тримає від 6 годин
- SSD диск від Samsung
- Є вільний слот для апгрейду по RAM DDR4 до 16 GB
- Web камера
- Bluetooth 4.2
- 2 x USB 3.0
- 1 x USB 2.0
- Cardreader
- HDMI
Зарядне в комплекті.
Гравіювання клавіатури зроблено в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Трансформер |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.5 МГц |
| Модель процесора | 7200U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | трансформер |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
- Ціна: 10 950 ₴

