![Нетбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи [Core i5] Батерея 0% Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2366154878_w227_h209_netbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Нетбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи [Core i5] Батерея 0% Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2366154884_w227_h209_netbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Нетбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи [Core i5] Батерея 0% Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2366154919_w455_h430_netbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Нетбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи [Core i5] Батерея 0% Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2366154887_w217_h209_netbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
![Нетбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи [Core i5] Батерея 0% Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2366154886_w217_h209_netbuk-fujitsu-lifebook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Fujitsu Lifebook P702 з Європи
12,1/ Intel Core i5 - 3210M - 2.50 - 3.10 GHz/ Intel HD 4000 - 2 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 160 GB
- Корпус із пластика, проте якісного. Досить міцний
- Вага 1.5 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Батерея немає зносу. Відмінна автономність
- Вологозахисна клавіатура
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- DisplayPort
- VGA
- 2 USB 2.0
- 1 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
12,1/ Intel Core i5 - 3210M - 2.50 - 3.10 GHz/ Intel HD 4000 - 2 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 160 GB
- Корпус із пластика, проте якісного. Досить міцний
- Вага 1.5 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Батерея немає зносу. Відмінна автономність
- Вологозахисна клавіатура
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- DisplayPort
- VGA
- 2 USB 2.0
- 1 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.5 МГц |
| Модель процесора | 3210M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 160 GB |
| Тип диска | HDD |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Сканер відбитку пальця, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 11'' - 12'' |
| Виробник Бренд | Fujitsu |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію, 4 Gb |
| Накопичувач | HDD |
- Ціна: 3 750 ₴

