![Ноутбук Dell Precision M6800 [Core i7 MQ] [NVIDIA- 4GB] Full HD Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2357249841_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6800 [Core i7 MQ] [NVIDIA- 4GB] Full HD Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2357249847_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6800 [Core i7 MQ] [NVIDIA- 4GB] Full HD Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2357249880_w455_h430_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6800 [Core i7 MQ] [NVIDIA- 4GB] Full HD Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2357249846_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6800 [Core i7 MQ] [NVIDIA- 4GB] Full HD Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2357249845_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
Ноутбук Dell Precision M6800 з Європи [workstation]
17,3*/ Intel Core i7 - 4710MQ - 2.50 - 3.50 GHz/
Nvidia Quadro K3100M - 4 GB/ RAM - 16 GB/ SSD - 256 GB [Samsung] mSata
- Гарний косметичний стан
- Надійний корпус. Суцільний метал. [Магній і Алюміній]
- Відкривається на 180 градусів
- Відповідає американському військовому стандарту 810G
- Вага 3.8 кг
- Матовий антибліковий екран. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Відеокарта від NVIDIA - 4 GB із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 256 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Відмінна Батерея
- SSD диск від Samsung формату mSata. Є вільне місце ще під два HDD або SSD 2.5
- Чотири слоти під оперативну память. Два вільні для апгрейду. [max 32 GB]
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- DWD Rom
- HDMI
- VGA
- Display Port
- Cardreader
- 1 USB 2.0
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3.5 МГц |
| Модель процесора | 4710MQ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 4000 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин, Сканер відбитку пальця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 17.3'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію, 12 - 16 Gb |
| Накопичувач | SSD |
- Ціна: 13 850 ₴

