![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E6540 [Core i7 MQ] FULL IPS RADEON 2GB Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2900070830_w227_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E6540 [Core i7 MQ] FULL IPS RADEON 2GB Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2900070833_w227_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E6540 [Core i7 MQ] FULL IPS RADEON 2GB Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2900070381_w455_h430_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E6540 [Core i7 MQ] FULL IPS RADEON 2GB Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2900070832_w217_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E6540 [Core i7 MQ] FULL IPS RADEON 2GB Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2900070831_w217_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
Ігровий Ноутбук Dell Latitude E6540 з Європи
15,6*/ Intel Core i7 - 4810MQ - 2.80 - 3.80 GHz/ Intel HD 4600 - 2 GB/
AMD Radeon HD 8790M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Добрий Косметичний стан
- Металевий корпус [Алюміній]
- Відмінна якість збірки та матеріалів
- Відкривається на 180 градусів
- Відповідає американському військовому стандарту
- Вага 3 кг
- Матовий антибліковий IPS дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Дискретна графіка від Radeon на технології GDDR5 із пам'яттю Samsung на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Батерея із мінімальним зносом
- Web Камера
- Якісний звук
- Bluetooth
- VGA
- HDMI
- Cardreader
- DWD Rom
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.8 МГц |
| Модель процесора | 4810MQ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію, 8 Gb |
- Ціна: 10 900 ₴

