![Ноутбук Dell Latitude E5450 [Core i7 - 5GEN] FULL IPS [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2357161486_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5450 [Core i7 - 5GEN] FULL IPS [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2357161491_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5450 [Core i7 - 5GEN] FULL IPS [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2357161501_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5450 [Core i7 - 5GEN] FULL IPS [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2357161489_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5450 [Core i7 - 5GEN] FULL IPS [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2357161487_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Dell Latitude E5450 з Європи
14*/ Intel Core i7 - 5600U - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD 5500 - 1 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 180 GB [Intel]
- Гарний косметичний стан
- Надійний корпус із магнія і матового пластика
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 1.9 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080] IPS
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Батерея з мінімальним зносом. Автономність в районі 5 годин
- Є вільний слот для апгрейду по RAM
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- HDMI
- Cardreader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i7 - 5600U - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD 5500 - 1 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 180 GB [Intel]
- Гарний косметичний стан
- Надійний корпус із магнія і матового пластика
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 1.9 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080] IPS
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Батерея з мінімальним зносом. Автономність в районі 5 годин
- Є вільний слот для апгрейду по RAM
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- HDMI
- Cardreader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.6 МГц |
| Модель процесора | 5600U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 180 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Стійкість до подряпин, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | SSD |
- Ціна: 7 899 ₴

