![Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи [Core i5] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2357150470_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи [Core i5] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2357150479_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи [Core i5] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2357150478_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи [Core i5] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2357150475_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи [Core i5] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2357150472_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Dell Latitude E5410 з Європи
14*/ Intel Core i5 - 560M - 2.67 - 3.20 GHz/ Intel HD/
RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Надійна бюджетна модель
- Добрий Косметичний стан
- Надійний корпус лінійки Latitude
- Вага 2.63
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення [1440x900]
- Стійка до зносу клавіатура
- Робота Батереї від 1 години 30 хвилин
- Cardreader
- VGA
- DWD Rom
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i5 - 560M - 2.67 - 3.20 GHz/ Intel HD/
RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Надійна бюджетна модель
- Добрий Косметичний стан
- Надійний корпус лінійки Latitude
- Вага 2.63
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення [1440x900]
- Стійка до зносу клавіатура
- Робота Батереї від 1 години 30 хвилин
- Cardreader
- VGA
- DWD Rom
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.63 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.67 МГц |
| Модель процесора | 560M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 8 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин, Водонепроникний корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
- Ціна: 3 499 ₴

