![Ігровий Dell Latitude E5570 [i7 HQ] FULL IPS [SSD] R7 M370 Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2336375294_w227_h209_igrovij-dell-latitude.jpg)
![Ігровий Dell Latitude E5570 [i7 HQ] FULL IPS [SSD] R7 M370 Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2336375298_w227_h209_igrovij-dell-latitude.jpg)
![Ігровий Dell Latitude E5570 [i7 HQ] FULL IPS [SSD] R7 M370 Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2336375243_w455_h430_igrovij-dell-latitude.jpg)
![Ігровий Dell Latitude E5570 [i7 HQ] FULL IPS [SSD] R7 M370 Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2336375297_w217_h209_igrovij-dell-latitude.jpg)
![Ігровий Dell Latitude E5570 [i7 HQ] FULL IPS [SSD] R7 M370 Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2336375295_w217_h209_igrovij-dell-latitude.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5570 з Європи
15,6/ Intel Core i7 - 6820HQ - 2.70 - 3.60 GHz/ Intel HD 530 - 2 GB/ AMD Radeon R7 M370 - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB m2
- Гарний косметичний стан
- Надійний тонкий та легкий корпус
- Стильні чорні матові кольори
- Відкривається на 180 градусів
- Легкий. Вага 2.1 кг
- Крута картинка.Матовий антибліковий IPS дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Продуктивний процесор. 4 Ядра 8 потоків до 3.6 GHz
- Дискретна графіка від RADEON, обємом 2 GB, із технологією GDDR5 пам'яттю Elpida на 128 шині
- Швидкий SSD диск формату m2
- Відмінна автономність. Батерея із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура із Двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Сканер відбитка пальця
- Web камера HD
- VGA
- HDMI
- Bluetooth
- CardReader
- 3 USB 3.0
- Type C
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i7 - 6820HQ - 2.70 - 3.60 GHz/ Intel HD 530 - 2 GB/ AMD Radeon R7 M370 - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB m2
- Гарний косметичний стан
- Надійний тонкий та легкий корпус
- Стильні чорні матові кольори
- Відкривається на 180 градусів
- Легкий. Вага 2.1 кг
- Крута картинка.Матовий антибліковий IPS дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Продуктивний процесор. 4 Ядра 8 потоків до 3.6 GHz
- Дискретна графіка від RADEON, обємом 2 GB, із технологією GDDR5 пам'яттю Elpida на 128 шині
- Швидкий SSD диск формату m2
- Відмінна автономність. Батерея із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура із Двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Сканер відбитка пальця
- Web камера HD
- VGA
- HDMI
- Bluetooth
- CardReader
- 3 USB 3.0
- Type C
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3.6 МГц |
| Модель процесора | 6820HQ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 2047 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon R7 M370 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Ціна: 15 500 ₴

