![Сенсорний ультрабук Dell Latitude E7370 [4K] SSD [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2276266320_w227_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний ультрабук Dell Latitude E7370 [4K] SSD [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2276266330_w227_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний ультрабук Dell Latitude E7370 [4K] SSD [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2276266202_w455_h430_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний ультрабук Dell Latitude E7370 [4K] SSD [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2276266323_w217_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний ультрабук Dell Latitude E7370 [4K] SSD [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2276266324_w217_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсорний Нетбук Ультрабук з Європи
13,3/ Intel Core M5 - 6Y57 - 1.10 - 2.80 GHz/ Intel HD Graphics 515 RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан нового
- Стильний тонкий та легкий дизайн
- Надійний корпус із Алюмінія
- Найлегший, вага тільки 1.24 кг
- Нереальна картинка! Сенсорний IPS 4K дисплей 3200x1800
- Стальні петлі.Відкривається на 180 градусів
- Зручна Клавіатура із двохрівневою Підсвіткою
- Безшумний немає вентилятора
- Відмінна автономність, яка досягається завдяки низькоспоживчому процесору та пасивному охолодженню. До 7 годин роботи від батереї
- Якісний звук
- Web Камера
- Bluetooth 4.2
- 1 USB 3.0
- 2 USB-Type C/ Thunderbolt 3
- Cardreader MicroSD
- MicroHDMI
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
13,3/ Intel Core M5 - 6Y57 - 1.10 - 2.80 GHz/ Intel HD Graphics 515 RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан нового
- Стильний тонкий та легкий дизайн
- Надійний корпус із Алюмінія
- Найлегший, вага тільки 1.24 кг
- Нереальна картинка! Сенсорний IPS 4K дисплей 3200x1800
- Стальні петлі.Відкривається на 180 градусів
- Зручна Клавіатура із двохрівневою Підсвіткою
- Безшумний немає вентилятора
- Відмінна автономність, яка досягається завдяки низькоспоживчому процесору та пасивному охолодженню. До 7 годин роботи від батереї
- Якісний звук
- Web Камера
- Bluetooth 4.2
- 1 USB 3.0
- 2 USB-Type C/ Thunderbolt 3
- Cardreader MicroSD
- MicroHDMI
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.24 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core M |
| Частота процесора | 1.1 МГц |
| Модель процесора | 6Y57 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 515 |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | micro HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин, Сканер відбитку пальця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ультрабук |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 4K |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1800 |
- Ціна: 10 500 ₴

