![Нетбук Dell Latitude E7250 [Core i5- 5Gen] [SSD] [Підсвітка] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2240276946_w227_h209_netbuk-dell-latitude.jpg)
![Нетбук Dell Latitude E7250 [Core i5- 5Gen] [SSD] [Підсвітка] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2240276947_w227_h209_netbuk-dell-latitude.jpg)
![Нетбук Dell Latitude E7250 [Core i5- 5Gen] [SSD] [Підсвітка] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2240276724_w455_h430_netbuk-dell-latitude.jpg)
![Нетбук Dell Latitude E7250 [Core i5- 5Gen] [SSD] [Підсвітка] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2240276948_w217_h209_netbuk-dell-latitude.jpg)
![Нетбук Dell Latitude E7250 [Core i5- 5Gen] [SSD] [Підсвітка] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2240276995_w217_h209_netbuk-dell-latitude.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нетбук Dell Latitude E7250 з Європи
12,5*/ Intel Core i5 - 5300U - 2.30 - 2.90 GHz/ Intel HD 5500 - 1GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB [Samsung]
- Косметичний стан нового
- Елегантний чорний матовий дизайн
- Надійний корпус із алімінія та магнієвого сплаву
- Відповідає американському військовому стандарту MIL-STD-810G
- Корпус відкривається на 180 градусів
- Вага 1.5
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Батерея із мінімальним зносом! Автономність від 5 годин
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Web камера
- Bluetooth
- HDMI
- Cardreader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
12,5*/ Intel Core i5 - 5300U - 2.30 - 2.90 GHz/ Intel HD 5500 - 1GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB [Samsung]
- Косметичний стан нового
- Елегантний чорний матовий дизайн
- Надійний корпус із алімінія та магнієвого сплаву
- Відповідає американському військовому стандарту MIL-STD-810G
- Корпус відкривається на 180 градусів
- Вага 1.5
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Батерея із мінімальним зносом! Автономність від 5 годин
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Web камера
- Bluetooth
- HDMI
- Cardreader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Нетбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.3 МГц |
| Модель процесора | 5300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Інтерфейси | HDMI |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Кенсінгтонський замок, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 11'' - 12'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Тип Клас | нетбук |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb, Оберіть власну конфігурацію |
| Виробник Бренд | Dell |
- Ціна: 6 499 ₴

