![Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи [HD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2156015942_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи [HD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2156015945_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи [HD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2156015948_w455_h430_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи [HD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2156015946_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи [HD] [ІДЕАЛ] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2156015943_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP Probook 640 G1 з Європи
14*/ Intel Core i3 - 4000M - 2.40 GHz/ Intel HD 4600 - 1 GB
[до 2 gb max] RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Косметичний стан нового
- Корпус із Метала і пластика
- Вага 2 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Відмінна автономність. Батерея немає зносу
- Прекрасне охолодження. Не шумить, не гріється
- Вологозахисна клавіатура
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- DWD Rom
- VGA
- DisplayPort
- 4 USB 3.0
!!! Дана модель є також із іншою матрицею та процесорами !!!
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i3 - 4000M - 2.40 GHz/ Intel HD 4600 - 1 GB
[до 2 gb max] RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Косметичний стан нового
- Корпус із Метала і пластика
- Вага 2 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Відмінна автономність. Батерея немає зносу
- Прекрасне охолодження. Не шумить, не гріється
- Вологозахисна клавіатура
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- DWD Rom
- VGA
- DisplayPort
- 4 USB 3.0
!!! Дана модель є також із іншою матрицею та процесорами !!!
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 2.4 МГц |
| Модель процесора | 4000M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чіпсет | Intel HD 4600 |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Відеокарта | Інтегрована |
- Ціна: 5 499 ₴

