![Ноутбук Lenovo Thinkpad T520 [Сore i5] [NVIDIA-1GB] [HD+] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2115297826_w227_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad T520 [Сore i5] [NVIDIA-1GB] [HD+] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2115297834_w227_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad T520 [Сore i5] [NVIDIA-1GB] [HD+] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2115297832_w455_h430_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad T520 [Сore i5] [NVIDIA-1GB] [HD+] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2115297829_w217_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
![Ноутбук Lenovo Thinkpad T520 [Сore i5] [NVIDIA-1GB] [HD+] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2115297828_w217_h209_noutbuk-lenovo-thinkpad.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Lenovo Thinkpad T520 з Європи
15,6*/ Intel Core i5 - 2540M - 2.60 - 3.30 GHz/ Intel HD 3000/ NVIDIA NVS 4200M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний Магнієвий корпус поверх прорезинений
- Вага 2.6 кг
- Кришка відкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від NVIDIA із технологією Nvidia Optimus
- Вологозахисна клавіатура
- Відмінна батерея. Тільки 2 % зносу
- Bluetooth
- VGA
- DisplayPort
- DWD Rom
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом]
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6*/ Intel Core i5 - 2540M - 2.60 - 3.30 GHz/ Intel HD 3000/ NVIDIA NVS 4200M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний Магнієвий корпус поверх прорезинений
- Вага 2.6 кг
- Кришка відкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від NVIDIA із технологією Nvidia Optimus
- Вологозахисна клавіатура
- Відмінна батерея. Тільки 2 % зносу
- Bluetooth
- VGA
- DisplayPort
- DWD Rom
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом]
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Пристрої зберігання даних | |
|---|---|
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Основні | |
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.6 МГц |
| Модель процесора | 2540M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA NVS 4200M |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 1000 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 15.6'' |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Тип Клас | ноутбук |
| Виробник Бренд | Lenovo |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
- Ціна: 6 250 ₴

