![Ноутбук HP Elitebook 8760w [Core i7] [NVIDIA - 2 GB] [HD+] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2115210573_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8760w [Core i7] [NVIDIA - 2 GB] [HD+] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2115210571_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8760w [Core i7] [NVIDIA - 2 GB] [HD+] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2115210574_w455_h430_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8760w [Core i7] [NVIDIA - 2 GB] [HD+] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2115210569_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8760w [Core i7] [NVIDIA - 2 GB] [HD+] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2115210684_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP Elitebook 8760W [workstation] з Європи
17.3/ Intel Core i7 - 2620M - 2.70 - 3.40 GHz/
NVIDIA Quadro 3000M - 2 GB / RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан НОВОГО
- Суцільний надійний МЕТАЛЕВИЙ корпус із Алюмінія та Магнія
- Відповідає американському військовому стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 3.5 кг
- Матовий, антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна Відеокарта від NVIDIA із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 256 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Батерея немає зносу
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- DWD ROM
- Cardreader
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
17.3/ Intel Core i7 - 2620M - 2.70 - 3.40 GHz/
NVIDIA Quadro 3000M - 2 GB / RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Косметичний стан НОВОГО
- Суцільний надійний МЕТАЛЕВИЙ корпус із Алюмінія та Магнія
- Відповідає американському військовому стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 3.5 кг
- Матовий, антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна Відеокарта від NVIDIA із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 256 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Батерея немає зносу
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- DWD ROM
- Cardreader
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.7 МГц |
| Модель процесора | 2620M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro 3000M |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин, Сканер відбитку пальця |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 15.6'', 17.3'' |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Ціна: 9 199 ₴

