![Трансформер Dell Latitude XT3 Tablet [Core i5] [RAM - 8GB] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2115147396_w227_h209_transformer-dell-latitude.jpg)
![Трансформер Dell Latitude XT3 Tablet [Core i5] [RAM - 8GB] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2115147403_w227_h209_transformer-dell-latitude.jpg)
![Трансформер Dell Latitude XT3 Tablet [Core i5] [RAM - 8GB] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2115147400_w455_h430_transformer-dell-latitude.jpg)
![Трансформер Dell Latitude XT3 Tablet [Core i5] [RAM - 8GB] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2115147405_w217_h209_transformer-dell-latitude.jpg)
![Трансформер Dell Latitude XT3 Tablet [Core i5] [RAM - 8GB] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2115147399_w217_h209_transformer-dell-latitude.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсорний Трансформер Dell Latitude XT3 Tablet з Європи
13,3/ Intel Core i5 - 2520M - 2.50 - 3.20 GHz/ Intel HD 3000/
RAM - 8 GB/ HDD - 320 GB
- Добрий косметичний стан
- Невбиваємий Корпус із трьох металів (Магній, Алюміній і Цинк) відповідає американському воєнному стандарту MIL-STD-810G
- Вага 2.21 кг
- Матовий сенсорний антибліковий екран. Реагує на дотик
- Усилена Батерея із мінімальним зносом
- Чотирьохрівнева ПІДСВІТКА клавіатури
- Web камера
- HDMI
- 3 USB 2.0
- CardReader SD
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
13,3/ Intel Core i5 - 2520M - 2.50 - 3.20 GHz/ Intel HD 3000/
RAM - 8 GB/ HDD - 320 GB
- Добрий косметичний стан
- Невбиваємий Корпус із трьох металів (Магній, Алюміній і Цинк) відповідає американському воєнному стандарту MIL-STD-810G
- Вага 2.21 кг
- Матовий сенсорний антибліковий екран. Реагує на дотик
- Усилена Батерея із мінімальним зносом
- Чотирьохрівнева ПІДСВІТКА клавіатури
- Web камера
- HDMI
- 3 USB 2.0
- CardReader SD
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.21 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.5 МГц |
| Модель процесора | 2520M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 3000 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | трансформер |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
- Ціна: 5 450 ₴

