![Ноутбук HP Elitebook 8740w [Core-i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2034366229_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8740w [Core-i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2034366232_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8740w [Core-i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2034366235_w455_h430_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8740w [Core-i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2034366231_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8740w [Core-i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2034366233_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP Elitebook 8740w з Європи
17,1*/ Intel Core i7 - 840QM - 1.87 - 3.20 GHz/ Nvidia Quadro FX 2800M - 1 GB/ RAM - 4/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний Металевий корпус - Алюміній
- Відмінна якість збірки та матеріалів
- Відповідає військовим стандартам [MIL-STD 810G]
- Захист від пилу, вологи, високих температур, ударів та падінь
- Вага 3.8 кг
- Відкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий IPS дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- ДИСКРЕТНА графіка від NVIDIA об'ємом - 1 GB на 256 шині
- Батерея із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура із ПІДСВІТКОЮ
- Сканер відбитка пальця
- Bluetooth
- Web
- Display Port
- VGA
- Cardreader
- DVD ROM
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
17,1*/ Intel Core i7 - 840QM - 1.87 - 3.20 GHz/ Nvidia Quadro FX 2800M - 1 GB/ RAM - 4/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний Металевий корпус - Алюміній
- Відмінна якість збірки та матеріалів
- Відповідає військовим стандартам [MIL-STD 810G]
- Захист від пилу, вологи, високих температур, ударів та падінь
- Вага 3.8 кг
- Відкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий IPS дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- ДИСКРЕТНА графіка від NVIDIA об'ємом - 1 GB на 256 шині
- Батерея із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура із ПІДСВІТКОЮ
- Сканер відбитка пальця
- Bluetooth
- Web
- Display Port
- VGA
- Cardreader
- DVD ROM
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.6 МГц |
| Модель процесора | 840QM |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 1000 GB |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro FX 2800M |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Кенсінгтонський замок, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 17.3'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Виробник Бренд | HP |
- Ціна: 7 500 ₴

