![Сенсорний HP Elitebook 820 G3 [Core i5-6 GEN] FULL HD [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2034338634_w227_h209_sensornij-hp-elitebook.jpg)
![Сенсорний HP Elitebook 820 G3 [Core i5-6 GEN] FULL HD [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2034338636_w227_h209_sensornij-hp-elitebook.jpg)
![Сенсорний HP Elitebook 820 G3 [Core i5-6 GEN] FULL HD [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2034338641_w455_h430_sensornij-hp-elitebook.jpg)
![Сенсорний HP Elitebook 820 G3 [Core i5-6 GEN] FULL HD [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2034338639_w217_h209_sensornij-hp-elitebook.jpg)
![Сенсорний HP Elitebook 820 G3 [Core i5-6 GEN] FULL HD [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2034338637_w217_h209_sensornij-hp-elitebook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрабук нетбук HP Elitebook 820 G3 з Європи
12.5*/ Intel Core i5 - 6300U - 2.40 - 3.00 GHz/Intel HD 520 - 1 GB/ RAM - 4 GB DDR4/ SSD - 128 GB
- Добрий Косметичний стан
- Ультрабук, вага 1.28 кг
- Стильний та тонкий корпус із сплаву Алюмінія та Магнія
- Відмінна якість збірки корпуса. Якісні матеріали
- Сенсорний IPS дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Вологозахисна клавіатура з двохрівневою Підсвіткою
- Відмінна автономність. До 6 годин
- Преміум-колонки від Bang & Olufsen
- Сканер відбитка пальця
- Модуль для мобільної Sim Карти
- Web камера 720p
- Bluetooth 4.2
- 2 USB 3.0
- USB- Type C
- Card Reader
- DisplayPort
- LAN
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
12.5*/ Intel Core i5 - 6300U - 2.40 - 3.00 GHz/Intel HD 520 - 1 GB/ RAM - 4 GB DDR4/ SSD - 128 GB
- Добрий Косметичний стан
- Ультрабук, вага 1.28 кг
- Стильний та тонкий корпус із сплаву Алюмінія та Магнія
- Відмінна якість збірки корпуса. Якісні матеріали
- Сенсорний IPS дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Вологозахисна клавіатура з двохрівневою Підсвіткою
- Відмінна автономність. До 6 годин
- Преміум-колонки від Bang & Olufsen
- Сканер відбитка пальця
- Модуль для мобільної Sim Карти
- Web камера 720p
- Bluetooth 4.2
- 2 USB 3.0
- USB- Type C
- Card Reader
- DisplayPort
- LAN
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.4 МГц |
| Модель процесора | 6300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 11'' - 12'' |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ультрабук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb, Оберіть власну конфігурацію |
- Ціна: 9 350 ₴

