![Dell Precision M4800 [Core i7-MQ] NVIDIA-2GB [FULL HD] [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2052220780_w227_h209_dell-precision-m4800.jpg)
![Dell Precision M4800 [Core i7-MQ] NVIDIA-2GB [FULL HD] [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2052220785_w227_h209_dell-precision-m4800.jpg)
![Dell Precision M4800 [Core i7-MQ] NVIDIA-2GB [FULL HD] [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2052220790_w455_h430_dell-precision-m4800.jpg)
![Dell Precision M4800 [Core i7-MQ] NVIDIA-2GB [FULL HD] [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2052220788_w217_h209_dell-precision-m4800.jpg)
![Dell Precision M4800 [Core i7-MQ] NVIDIA-2GB [FULL HD] [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2052220793_w217_h209_dell-precision-m4800.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Dell Precision M4800 з Європи
15,6/ Intel Core i7 - 4700MQ - 2.40 - 3.40 GHz/ Intel HD 4600 - 2 GB/ NVIDIA Quadro K1100M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 240 GB [новий]
- Косметичний стан НОВОГО
- Суцільний [МЕТАЛ] Магній + Алюміній
- Вага 3.2 кг
- [FULL HD] Матовий Антибліковий Дисплей
- Потужний CPU [8 ЯДЕР - 3.4 GHz]
- ДВІ ГРАФІКИ. Дискретна відеокарта [2GB] з технологією [GDDR5] пам'яттю [Samsung] на [128] шині
- НОВИЙ [SSD] диск
- БАТЕРЕЯ із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Чотири слоти під RAM. Два з яких вільні для апгрейду
- Web Камера
- Bluetooth
- DWD RW
- HDMI
- 1 USB 2.0
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i7 - 4700MQ - 2.40 - 3.40 GHz/ Intel HD 4600 - 2 GB/ NVIDIA Quadro K1100M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 240 GB [новий]
- Косметичний стан НОВОГО
- Суцільний [МЕТАЛ] Магній + Алюміній
- Вага 3.2 кг
- [FULL HD] Матовий Антибліковий Дисплей
- Потужний CPU [8 ЯДЕР - 3.4 GHz]
- ДВІ ГРАФІКИ. Дискретна відеокарта [2GB] з технологією [GDDR5] пам'яттю [Samsung] на [128] шині
- НОВИЙ [SSD] диск
- БАТЕРЕЯ із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Чотири слоти під RAM. Два з яких вільні для апгрейду
- Web Камера
- Bluetooth
- DWD RW
- HDMI
- 1 USB 2.0
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3.4 МГц |
| Модель процесора | 4700MQ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro K1100M |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
- Ціна: 12 799 ₴

