![Сенсорний Ультрабук Dell Latitude E7470 [Core i7] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1991589688_w227_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Dell Latitude E7470 [Core i7] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1991589700_w227_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Dell Latitude E7470 [Core i7] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1991589718_w455_h430_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Dell Latitude E7470 [Core i7] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1991589695_w217_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
![Сенсорний Ультрабук Dell Latitude E7470 [Core i7] [2K] [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1991589697_w217_h209_sensornij-ultrabuk-dell.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрабук Dell Latitude E7470 з Європи
14*/ Intel Core i7 - 6650U - 2.20 - 3.40 GHz/ Intel IRIS 540 - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 120 GB
- Косметичний стан НОВОГО ультрабука
- Надійний корпус із Алюмінія і Магнія
- Відповідає американському військовому стандарту MIL-STD-810
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 1.7 кг
- Неймовірна картинка - Глянцевий 2K IPS дисплей [2560 x 1440]
захищений Corning Gorilla Glass NBT
- Швидкий SSD формату m2
- Відмінна автономність. Батерея із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура з двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Легкий доступ до компонентів. Є вільний слот для апгрейду по оперативці
- Сканер відбитка пальця
- Модуль для мобільної sim карти із технологією 3G, 4G
- Web камера
- Bluetooth
- Cardreader
- LAN
- Mini Display Port
- HDMI
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i7 - 6650U - 2.20 - 3.40 GHz/ Intel IRIS 540 - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 120 GB
- Косметичний стан НОВОГО ультрабука
- Надійний корпус із Алюмінія і Магнія
- Відповідає американському військовому стандарту MIL-STD-810
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 1.7 кг
- Неймовірна картинка - Глянцевий 2K IPS дисплей [2560 x 1440]
захищений Corning Gorilla Glass NBT
- Швидкий SSD формату m2
- Відмінна автономність. Батерея із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура з двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Легкий доступ до компонентів. Є вільний слот для апгрейду по оперативці
- Сканер відбитка пальця
- Модуль для мобільної sim карти із технологією 3G, 4G
- Web камера
- Bluetooth
- Cardreader
- LAN
- Mini Display Port
- HDMI
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.2 МГц |
| Модель процесора | 6650U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Роздільна здатність | 2K |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Тип Клас | ультрабук |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb, Оберіть власну конфігурацію |
| Виробник Бренд | Dell |
| Графічний чіпсет | Intel Iris 540 |
- Ціна: 13 900 ₴

