![Ноутбук Dell Precision M4500 [Core-i7] [NVIDIA] [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1957973450_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4500 [Core-i7] [NVIDIA] [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1957973452_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4500 [Core-i7] [NVIDIA] [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1957973495_w455_h430_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4500 [Core-i7] [NVIDIA] [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1957973453_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4500 [Core-i7] [NVIDIA] [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1957973454_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Dell Precision M4500 з Європи
15,6/ Intel Core i7 - 640M - 2.80 - 3.46 GHz/
Nvidia Quadro FX 880M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Добрий косметичний стан
- Суцільний Металевий корпус - Магній
- Відмінна якість збірки та матеріалів
- Вага 3 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- ДИСКРЕТНА графіка від NVIDIA об'ємом - 1 GB пам'яттю Samsung на 128 шині
- Посилена батерея
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Display Port
- VGA
- Cardreader
- DVD ROM
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i7 - 640M - 2.80 - 3.46 GHz/
Nvidia Quadro FX 880M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Добрий косметичний стан
- Суцільний Металевий корпус - Магній
- Відмінна якість збірки та матеріалів
- Вага 3 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- ДИСКРЕТНА графіка від NVIDIA об'ємом - 1 GB пам'яттю Samsung на 128 шині
- Посилена батерея
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Display Port
- VGA
- Cardreader
- DVD ROM
- 4 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.8 МГц |
| Модель процесора | 640M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro FX 880M |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 1000 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин, Сканер відбитку пальця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 15.6'' |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
- Ціна: 6 250 ₴

