![Ноутбук Dell Precision M6600 [ i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA-2GB] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1957955541_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6600 [ i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA-2GB] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1957955539_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6600 [ i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA-2GB] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1957955543_w455_h430_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6600 [ i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA-2GB] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1957955540_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M6600 [ i7 QM] [FULL HD] [NVIDIA-2GB] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1957955699_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Dell Precision M6600 [Воркстанція] з Європи
17.3*/ Intel Core i7 - 2860QM - 2.50 - 3.60 GHz/
NVIDIA Quadro 3000M - 2 GB/
RAM - 8 GB/ HDD - 500 Gb
- Добрий косметичний стан
- Надійний корпус. Суцільний метал. [Магній і Алюміній]
- Вага 3.76 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 256 шині
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Батерея із невеликим зносом
- Чотири слоти під оперативну память. Два вільні для апгрейду.
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- DWD Rom
- VGA
- Display Port
- HDMI
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
17.3*/ Intel Core i7 - 2860QM - 2.50 - 3.60 GHz/
NVIDIA Quadro 3000M - 2 GB/
RAM - 8 GB/ HDD - 500 Gb
- Добрий косметичний стан
- Надійний корпус. Суцільний метал. [Магній і Алюміній]
- Вага 3.76 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 256 шині
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Батерея із невеликим зносом
- Чотири слоти під оперативну память. Два вільні для апгрейду.
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- DWD Rom
- VGA
- Display Port
- HDMI
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.76 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.5 МГц |
| Модель процесора | 2860QM |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro 3000M |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 17.3'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Ціна: 9 899 ₴

