![Ноутбук HP ZBook 17 G2 [FIREPRO-2GB] [ІДЕАЛ] [МЕТАЛ] [SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1957883157_w227_h209_noutbuk-hp-zbook.jpg)
![Ноутбук HP ZBook 17 G2 [FIREPRO-2GB] [ІДЕАЛ] [МЕТАЛ] [SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1957883161_w227_h209_noutbuk-hp-zbook.jpg)
![Ноутбук HP ZBook 17 G2 [FIREPRO-2GB] [ІДЕАЛ] [МЕТАЛ] [SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1957883181_w455_h430_noutbuk-hp-zbook.jpg)
![Ноутбук HP ZBook 17 G2 [FIREPRO-2GB] [ІДЕАЛ] [МЕТАЛ] [SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1957883160_w217_h209_noutbuk-hp-zbook.jpg)
![Ноутбук HP ZBook 17 G2 [FIREPRO-2GB] [ІДЕАЛ] [МЕТАЛ] [SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1957883162_w217_h209_noutbuk-hp-zbook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP ZBook 17 G2 з Європи [workstation]
17,3/ Intel Core i5 - 4210M - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD- 4600 - 1GB/
AMD FIREPRO M6100 - 2 GB - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 180 GB
- ІДЕАЛЬНИЙ косметичний стан
- Суцільний МЕТАЛ. Надійний Корпус із Алюмінієвого Сплаву
- Прорезинений периметр країв кришки дисплея
- Відкривається на 180 %
- Вага 3.78 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від AMD - 2 GB із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 128 шині
- Оригінальна БАТЕРЕЯ без зносу
- Легкий в Апгрейді. Є вільне місце під повноцінний 2.5
hdd або ще один ssd диск!
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- DWD Rom
- Bluetooth
- 1 USB 2.0
- 3 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
17,3/ Intel Core i5 - 4210M - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD- 4600 - 1GB/
AMD FIREPRO M6100 - 2 GB - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 180 GB
- ІДЕАЛЬНИЙ косметичний стан
- Суцільний МЕТАЛ. Надійний Корпус із Алюмінієвого Сплаву
- Прорезинений периметр країв кришки дисплея
- Відкривається на 180 %
- Вага 3.78 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від AMD - 2 GB із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 128 шині
- Оригінальна БАТЕРЕЯ без зносу
- Легкий в Апгрейді. Є вільне місце під повноцінний 2.5
hdd або ще один ssd диск!
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- DWD Rom
- Bluetooth
- 1 USB 2.0
- 3 USB 3.0
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.78 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.6 МГц |
| Модель процесора | 4210M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 180 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Кенсінгтонський замок, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 17.3'' |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Графічний чіпсет | AMD Fire Pro M6100 |
| Виробник Бренд | HP |
- Ціна: 11 999 ₴

