![Ультрабук HP Elitebook 850 G1 [Core i7] [RADEON] [SSD] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1954201879_w227_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook 850 G1 [Core i7] [RADEON] [SSD] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1954201884_w227_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook 850 G1 [Core i7] [RADEON] [SSD] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1954202005_w455_h430_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook 850 G1 [Core i7] [RADEON] [SSD] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1954201881_w217_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook 850 G1 [Core i7] [RADEON] [SSD] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1954201861_w217_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрабук HP EliteBook 850 G1 з Європи
15,6*/ Intel Core i7 - 4600U - 2.10 - 3.30 GHz/ Intel HD 4400 - 2GB/ RADEON HD 8750M - 1 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 240 GB [new]
- Максимальна комплектація даної моделі
- Гарний косметичний стан. Стильний дизайн
- Надійний Алюмінієвий Корпус поверх прорезинений
- Вага 1.9 кг
- Матова антиблікова матриця. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Дискретна графіка із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 128 шині
- Батерея 0% зносу. Автономність в районі 4 годин
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Новий SSD диск!
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- DisplayPort
- VGA
- 4 USB 3.0
! Також дана модель є і в бюджетнішому варіанті з матрицею HD
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 - Володимир
15,6*/ Intel Core i7 - 4600U - 2.10 - 3.30 GHz/ Intel HD 4400 - 2GB/ RADEON HD 8750M - 1 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 240 GB [new]
- Максимальна комплектація даної моделі
- Гарний косметичний стан. Стильний дизайн
- Надійний Алюмінієвий Корпус поверх прорезинений
- Вага 1.9 кг
- Матова антиблікова матриця. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Дискретна графіка із технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 128 шині
- Батерея 0% зносу. Автономність в районі 4 годин
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Новий SSD диск!
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- Cardreader
- DisplayPort
- VGA
- 4 USB 3.0
! Також дана модель є і в бюджетнішому варіанті з матрицею HD
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 - Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2.1 МГц |
| Модель процесора | 4600U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 8750M |
| Два відеоадаптера | Так |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ультрабук |
| Діагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Ціна: 9 499 ₴

