![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 [Core i5] NVIDIA GT на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1991567739_w227_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 [Core i5] NVIDIA GT на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1991567725_w227_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 [Core i5] NVIDIA GT на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1991567740_w455_h430_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 [Core i5] NVIDIA GT на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1991567727_w217_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 [Core i5] NVIDIA GT на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1991567724_w217_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5540 з Європи
15,6/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.90 GHz/ Intel HD 4400 - 1 GB/
Nvidia GeForce GT 720M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Захищений та Надійний корпус усилений стікловолокном
- Стильні чорні матові кольори - просто і стильно
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.4 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Дискретна графіка від NVIDIA GeForce GT об'ємом 2GB
- Хороша автономність. Батерея із невеликим зносом
- Вологозахисна клавіатура
- HDMI
- DWD Rom
- CardReader
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.90 GHz/ Intel HD 4400 - 1 GB/
Nvidia GeForce GT 720M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Захищений та Надійний корпус усилений стікловолокном
- Стильні чорні матові кольори - просто і стильно
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.4 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Дискретна графіка від NVIDIA GeForce GT об'ємом 2GB
- Хороша автономність. Батерея із невеликим зносом
- Вологозахисна клавіатура
- HDMI
- DWD Rom
- CardReader
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1.9 МГц |
| Модель процесора | 4300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GT 720M |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптичний привід | DVD/CD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Стійкість до подряпин |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Діагональ | 15.6'' |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
- Ціна: 8 350 ₴

