![Ноутбук Dell Latitude E6440 з Європи [Core-i5] [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1952803298_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6440 з Європи [Core-i5] [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1952803303_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6440 з Європи [Core-i5] [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1952803125_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6440 з Європи [Core-i5] [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1952803304_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6440 з Європи [Core-i5] [МЕТАЛ] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1952803302_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Dell Latitude E6440 з Європи
14*/ Intel Core i5 - 4310M - 2.70 - 3.40 GHz/ Intel HD 4600 - 2GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 180 GB
- Косметичний стан НОВОГО
- Металевий корпус [Алюміній]
- Відкривається на 180 градусів
- Відповідає військовому стандарту
- Вага 2.1 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Добра батерея
- Якісний звук
- Web камера
- HDMI
- DWD Rom
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру і безпровідна мишка в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i5 - 4310M - 2.70 - 3.40 GHz/ Intel HD 4600 - 2GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 180 GB
- Косметичний стан НОВОГО
- Металевий корпус [Алюміній]
- Відкривається на 180 градусів
- Відповідає військовому стандарту
- Вага 2.1 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Добра батерея
- Якісний звук
- Web камера
- HDMI
- DWD Rom
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру і безпровідна мишка в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.7 МГц |
| Модель процесора | 4310M |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Об'єм SSD | 180 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 48840 |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Графічний чіпсет | Intel HD 4600 |
- Ціна: 6 499 ₴

