![Lenovo Thinkpad W520 [Core i7-8 ЯДЕР] NVIDIA - 2GB [HD+] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1904918437_w227_h209_lenovo-thinkpad-w520.jpg)
![Lenovo Thinkpad W520 [Core i7-8 ЯДЕР] NVIDIA - 2GB [HD+] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1904918438_w227_h209_lenovo-thinkpad-w520.jpg)
![Lenovo Thinkpad W520 [Core i7-8 ЯДЕР] NVIDIA - 2GB [HD+] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1904918551_w455_h430_lenovo-thinkpad-w520.jpg)
![Lenovo Thinkpad W520 [Core i7-8 ЯДЕР] NVIDIA - 2GB [HD+] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1904918446_w217_h209_lenovo-thinkpad-w520.jpg)
![Lenovo Thinkpad W520 [Core i7-8 ЯДЕР] NVIDIA - 2GB [HD+] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1904918465_w217_h209_lenovo-thinkpad-w520.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Lenovo Thinkpad W520 з Європи [Воркстанція]
15,6*/ Intel Core i7 - 2760 QM - 2.40 - 3.50 GHz/ Intel HD 3000/ Nvidia Quadro 1000M - 2 GB / RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Добрий косметичний стан
- Надійний корпус із вуглеволокна і армованого склопластика
- Відповідає військовим стандартам та нормам США
- Вага 2.7 кг
- Матовий антибліковий екран. Розширення HD+ [1600x900]
- Верхня кришка відкривається на 180 градусів
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB з пам'яттю Hynix на 128 шині
- Усилена Батерея
- 4 Слоти під RAM, 3 з яких вільні. Максимально можливі 32 GB
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- DWD ROM
- 2 USB 3.0
- 2 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Оригінальне зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6*/ Intel Core i7 - 2760 QM - 2.40 - 3.50 GHz/ Intel HD 3000/ Nvidia Quadro 1000M - 2 GB / RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Добрий косметичний стан
- Надійний корпус із вуглеволокна і армованого склопластика
- Відповідає військовим стандартам та нормам США
- Вага 2.7 кг
- Матовий антибліковий екран. Розширення HD+ [1600x900]
- Верхня кришка відкривається на 180 градусів
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB з пам'яттю Hynix на 128 шині
- Усилена Батерея
- 4 Слоти під RAM, 3 з яких вільні. Максимально можливі 32 GB
- Вологозахисна клавіатура
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- DWD ROM
- 2 USB 3.0
- 2 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Оригінальне зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.4 МГц |
| Модель процессора | 2760QM |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro 1000M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Lenovo |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Цена: 8 400 ₴

