![Dell Precision M4700 з Європи [Core i5M] [NVIDIA-2GB] RAM-8GB Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1853735634_w227_h209_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 з Європи [Core i5M] [NVIDIA-2GB] RAM-8GB Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1853735635_w227_h209_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 з Європи [Core i5M] [NVIDIA-2GB] RAM-8GB Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1853735495_w455_h430_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 з Європи [Core i5M] [NVIDIA-2GB] RAM-8GB Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1853735636_w217_h209_dell-precision-m4700.jpg)
![Dell Precision M4700 з Європи [Core i5M] [NVIDIA-2GB] RAM-8GB Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1853735638_w217_h209_dell-precision-m4700.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Precision M4700 з Європи [Робоча Станція]
15,6/ Intel Core i5 - 3360M - 2.80 - 3.50 GHz/
Nvidia Quadro K1000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний [МЕТАЛ] Магній + Алюміній
- НАДІЙНИЙ і ВІЧНИЙ Корпус! Відповідає американському військовому стандарту 810G. Робота в будь яких умовах
- Вага 3.44 кг
- Матовий Антибліковий Дисплей. Розширення HD
- Дискретна відеокарта від NVIDIA - [2GB] на [128] шині
- Добра Батерея
- Вологозахисна клавіатура
- Мудре охолодження. Два вентилятори
- Чотири слоти під RAM. Два з яких вільні для апгрейду
- Вільний слот для апгрейду SSD диском формату msata
- Сканер відбитка пальця
- DWD RW
- Cardreader
- HDMI
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
- Дана модель є також з FULL HD матрицею !
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i5 - 3360M - 2.80 - 3.50 GHz/
Nvidia Quadro K1000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Суцільний [МЕТАЛ] Магній + Алюміній
- НАДІЙНИЙ і ВІЧНИЙ Корпус! Відповідає американському військовому стандарту 810G. Робота в будь яких умовах
- Вага 3.44 кг
- Матовий Антибліковий Дисплей. Розширення HD
- Дискретна відеокарта від NVIDIA - [2GB] на [128] шині
- Добра Батерея
- Вологозахисна клавіатура
- Мудре охолодження. Два вентилятори
- Чотири слоти під RAM. Два з яких вільні для апгрейду
- Вільний слот для апгрейду SSD диском формату msata
- Сканер відбитка пальця
- DWD RW
- Cardreader
- HDMI
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
- Дана модель є також з FULL HD матрицею !
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology [Час Технологій] м. Львів , вул Куліша 22. [між Форумом і Магнусом].
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.44 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.8 МГц |
| Модель процессора | 3360M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro K1000M |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Цена: 8 250 ₴

