![Нетбук Ультрабук Lenovo ThinkPad X240 Core i5 SSD [Усилена Батерея] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1847437082_w227_h209_netbuk-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Нетбук Ультрабук Lenovo ThinkPad X240 Core i5 SSD [Усилена Батерея] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1847437083_w227_h209_netbuk-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Нетбук Ультрабук Lenovo ThinkPad X240 Core i5 SSD [Усилена Батерея] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1847436916_w455_h430_netbuk-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Нетбук Ультрабук Lenovo ThinkPad X240 Core i5 SSD [Усилена Батерея] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1847437086_w217_h209_netbuk-ultrabuk-lenovo.jpg)
![Нетбук Ультрабук Lenovo ThinkPad X240 Core i5 SSD [Усилена Батерея] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1847437087_w217_h209_netbuk-ultrabuk-lenovo.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нетбук Ультрабук Lenovo ThinkPad X240 з Європи
12,5*/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.90 GHz/ Intel HD 4400 - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128
- Гарний косметичний стан
- Корпус відповідає американському військовому стандарту MIL-SPEC [полиамид + вугле і стікло пластик]
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 1.45 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Дві батереї із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура із Двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Сканер відбитка пальця
- Cardreader
- Web камера
- Bluetooth
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
12,5*/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.90 GHz/ Intel HD 4400 - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128
- Гарний косметичний стан
- Корпус відповідає американському військовому стандарту MIL-SPEC [полиамид + вугле і стікло пластик]
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 1.45 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Дві батереї із мінімальним зносом
- Вологозахисна клавіатура із Двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Сканер відбитка пальця
- Cardreader
- Web камера
- Bluetooth
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Нетбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.45 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 1.9 МГц |
| Модель процессора | 4300U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 8 GB |
| Количество слотов памяти | 1 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 12.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | 3G (UMTS), Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 11'' - 12'' |
| Виробник Бренд | Lenovo |
| Тип Клас | ультрабук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
- Цена: 5 950 ₴

