![Ноутбук HP Elitebook 8470p [Core i7] [RADEON 7570M] [HD+] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1954586022_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8470p [Core i7] [RADEON 7570M] [HD+] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1954586027_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8470p [Core i7] [RADEON 7570M] [HD+] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1954586058_w455_h430_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8470p [Core i7] [RADEON 7570M] [HD+] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1954586039_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8470p [Core i7] [RADEON 7570M] [HD+] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1954586030_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP Elitebook 8470p з Європи
14*/ Intel Core i7 - 3540M - 3.00 - 3.70 GHz/
Radeon HD 7570M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний Суцільний Алюмінієвий корпус
- Відповідає американським військовим стандартам
- Вага 2.1 кг
- Високопродуктивний процесор!
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від RADEON на технології GDDR5
- Оригінальна батерея без зносу. Автономність до 4 годин
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- DVD ROM
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i7 - 3540M - 3.00 - 3.70 GHz/
Radeon HD 7570M - 1 GB/ RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний Суцільний Алюмінієвий корпус
- Відповідає американським військовим стандартам
- Вага 2.1 кг
- Високопродуктивний процесор!
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від RADEON на технології GDDR5
- Оригінальна батерея без зносу. Автономність до 4 годин
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- DVD ROM
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3 МГц |
| Модель процессора | 3540M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon HD 7570M |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 1024 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 128 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Цена: 6 450 ₴

