![Ноутбук HP Elitebook 8460p ТОП [Core-i7] RADEON [HD+] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2034361185_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8460p ТОП [Core-i7] RADEON [HD+] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2034361188_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8460p ТОП [Core-i7] RADEON [HD+] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2034361190_w455_h430_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8460p ТОП [Core-i7] RADEON [HD+] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2034361187_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8460p ТОП [Core-i7] RADEON [HD+] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2034361189_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP Elitebook 8460p з Європи
14*/ Intel Core i7 - 2640M - 2.80 - 3.50 GHz/
RADEON HD 6470M - 1 GB/ RAM - 4 GB / SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан - Платиновий колір
- Суцільний метал. Алюмінієвий корпус
- Відповідає військовим стандартам [MIL-STD 810G]
- Захист від пилу, вологи, високих температур, ударів та падінь
- Вага 2.4 кг
- Відкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від Radeon на технології GDDR3 із пам'яттю Samsung
- Оригінальна батерея без зносу
- Сканер відбитка пальця
- Є вільний слот для збільшення оперативної пам'яті
- Web камера
- Bluetooth
- DWD ROM
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
! Дана модель є також в інших конфігураціях.
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i7 - 2640M - 2.80 - 3.50 GHz/
RADEON HD 6470M - 1 GB/ RAM - 4 GB / SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан - Платиновий колір
- Суцільний метал. Алюмінієвий корпус
- Відповідає військовим стандартам [MIL-STD 810G]
- Захист від пилу, вологи, високих температур, ударів та падінь
- Вага 2.4 кг
- Відкривається на 180 градусів
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від Radeon на технології GDDR3 із пам'яттю Samsung
- Оригінальна батерея без зносу
- Сканер відбитка пальця
- Є вільний слот для збільшення оперативної пам'яті
- Web камера
- Bluetooth
- DWD ROM
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
! Дана модель є також в інших конфігураціях.
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.8 МГц |
| Модель процессора | 2640M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | ATI Radeon HD 6470M |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR3 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 128 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Відеокарта | Дискретна |
- Цена: 5 350 ₴

