![Ультрабук Dell Precision M3800 [Core-i7HQ] 4K SSD NVIDIA-2GB Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1774237503_w227_h209_ultrabuk-dell-precision.jpg)
![Ультрабук Dell Precision M3800 [Core-i7HQ] 4K SSD NVIDIA-2GB Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1774237504_w227_h209_ultrabuk-dell-precision.jpg)
![Ультрабук Dell Precision M3800 [Core-i7HQ] 4K SSD NVIDIA-2GB Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1774236860_w455_h430_ultrabuk-dell-precision.jpg)
![Ультрабук Dell Precision M3800 [Core-i7HQ] 4K SSD NVIDIA-2GB Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1774237509_w217_h209_ultrabuk-dell-precision.jpg)
![Ультрабук Dell Precision M3800 [Core-i7HQ] 4K SSD NVIDIA-2GB Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1774237505_w217_h209_ultrabuk-dell-precision.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультрабук Dell Precision M3800 з Європи
Найтонша та Найлегша у світі РОБОЧА СТАНЦІЯ!
15,6/ Intel Core i7 - 4712HQ - 2.30 - 3.30 GHz/ Intel HD 4600 - 2 GB / Nvidia Quadro K1100M - 2GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Надійний, Тонкий, Стильний та Престижний
- Металевий Корпус із Алюмінія та Скловолокна
- Вага 2 кг
- РЕАЛЬНИЙ дисплей. Сенсорний Multi-Touch 4K IPS [3840x2160]
- Дисплей захищений Corning Gorilla Glass NBT
- Дискретна графіка від NVIDIA. Має технологію GDDR5 пам'ять Hynix на 128 шині
- Потужний ЧОТИРЬОХядерний процесор із індексом HQ
- Відмінне охолодження
- Підсвітка клавіатури
- Батерея із мінімальним зносом
- Є вільний слот для апгрейду по оперативці
- Web Камера
- Bluetooth
- HDMI
- Cardreader
- 1 USB 2.0
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
Найтонша та Найлегша у світі РОБОЧА СТАНЦІЯ!
15,6/ Intel Core i7 - 4712HQ - 2.30 - 3.30 GHz/ Intel HD 4600 - 2 GB / Nvidia Quadro K1100M - 2GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Надійний, Тонкий, Стильний та Престижний
- Металевий Корпус із Алюмінія та Скловолокна
- Вага 2 кг
- РЕАЛЬНИЙ дисплей. Сенсорний Multi-Touch 4K IPS [3840x2160]
- Дисплей захищений Corning Gorilla Glass NBT
- Дискретна графіка від NVIDIA. Має технологію GDDR5 пам'ять Hynix на 128 шині
- Потужний ЧОТИРЬОХядерний процесор із індексом HQ
- Відмінне охолодження
- Підсвітка клавіатури
- Батерея із мінімальним зносом
- Є вільний слот для апгрейду по оперативці
- Web Камера
- Bluetooth
- HDMI
- Cardreader
- 1 USB 2.0
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.3 МГц |
| Модель процессора | 4712HQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro K1100M |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ультрабук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 4K |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb, 8 Gb |
| Накопичувач | SSD |
- Цена: 15 500 ₴

