![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5550 [Core i7] FULL HD NVIDIA Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1762788944_w227_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5550 [Core i7] FULL HD NVIDIA Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1762788956_w227_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5550 [Core i7] FULL HD NVIDIA Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1762788796_w455_h430_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5550 [Core i7] FULL HD NVIDIA Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1762788978_w217_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
![Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5550 [Core i7] FULL HD NVIDIA Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1762788957_w217_h209_igrovij-noutbuk-dell.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігровий Ноутбук Dell Latitude E5550 з Європи
15,6/ Intel Core i7 - 5600U - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD 5500 - 1 GB/
Nvidia GeForce 840M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний тонкий та легкий корпус
- Стильні чорні матові кольори
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.14 кг
- Матовий антибліковий IPS дисплей. Розширення FULL HD
- Дискретна графіка від NVIDIA GeForce об'ємом 2GB
- SSD диск від Samsung. 100% життя
- Хороша автономність. Батерея із мінімальним зносом 10 %
- Є вільне місце для апгрейду по RAM до 12 або 16 GB
- Вологозахисна клавіатура
- Web камера HD
- HDMI
- Bluetooth
- CardReader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i7 - 5600U - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD 5500 - 1 GB/
Nvidia GeForce 840M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний тонкий та легкий корпус
- Стильні чорні матові кольори
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.14 кг
- Матовий антибліковий IPS дисплей. Розширення FULL HD
- Дискретна графіка від NVIDIA GeForce об'ємом 2GB
- SSD диск від Samsung. 100% життя
- Хороша автономність. Батерея із мінімальним зносом 10 %
- Є вільне місце для апгрейду по RAM до 12 або 16 GB
- Вологозахисна клавіатура
- Web камера HD
- HDMI
- Bluetooth
- CardReader
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.14 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.6 МГц |
| Модель процессора | 5600U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2047 GB |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce 840M |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 13 500 ₴

