![Ноутбук Dell Latitude E5540 з Європи [Core i5] [FULL HD] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1761577217_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5540 з Європи [Core i5] [FULL HD] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1761577219_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5540 з Європи [Core i5] [FULL HD] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1761576910_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5540 з Європи [Core i5] [FULL HD] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1761577218_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E5540 з Європи [Core i5] [FULL HD] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1761577220_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Latitude E5540 з Європи
15,6/ Intel Core i5 - 4310U - 2.10 - 3.30 GHz/ Intel HD 4400 - 1 GB [max 2GB]/ RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний корпус усилений стікловолокном
- Стильні чорні матові кольори - просто і стильно
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.4 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD
- Хороша автономність. Батерея із невеликим зносом 14%
- Вологозахисна клавіатура
- Web камера HD
- HDMI
- Bluetooth
- DWD Rom
- CardReader
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i5 - 4310U - 2.10 - 3.30 GHz/ Intel HD 4400 - 1 GB [max 2GB]/ RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний корпус усилений стікловолокном
- Стильні чорні матові кольори - просто і стильно
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 2.4 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD
- Хороша автономність. Батерея із невеликим зносом 14%
- Вологозахисна клавіатура
- Web камера HD
- HDMI
- Bluetooth
- DWD Rom
- CardReader
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.1 МГц |
| Модель процессора | 4310U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 8 500 ₴

