![Ультрабук HP Elitebook Folio 9480m [Core-i5] [SSD] [МЕТАЛ] на Куліша22, фото 2](https://images.prom.ua/2422062013_w227_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook Folio 9480m [Core-i5] [SSD] [МЕТАЛ] на Куліша22, фото 3](https://images.prom.ua/2422062016_w227_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook Folio 9480m [Core-i5] [SSD] [МЕТАЛ] на Куліша22, фото 1](https://images.prom.ua/2422062023_w455_h430_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook Folio 9480m [Core-i5] [SSD] [МЕТАЛ] на Куліша22, фото 4](https://images.prom.ua/2422062018_w217_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
![Ультрабук HP Elitebook Folio 9480m [Core-i5] [SSD] [МЕТАЛ] на Куліша22, фото 5](https://images.prom.ua/2422062019_w217_h209_ultrabuk-hp-elitebook.jpg)
Ультрабук HP Elitebook Folio 9480m з Європи
14*/Intel Core i5 - 4310U - 2.00 - 3.00 GHz/ Intel HD 4400 - 1 GB - [max - 2 GB]/
RAM - 4 GB/ SSD - 128 GB
- Гарний косметичний стан
- Ультрабук. Вага 1.6 кг
- Стильний сучасний дизайн
- Корпус із магнієвого сплаву
- Матовий Антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Батерея 0% зносу
- Вологозахисна Клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Є вільне місце під ще один SSD m2 та RAM
- Webcam: 720p HD
- 4G Модуль мобільної SIM Карти
- Bluetooth 4.0
- Display Port
- VGA
- 3 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунку
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2 МГц |
| Модель процесора | 4310U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ультрабук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
- Ціна: 8 399 ₴

