![Ультрабук HP ZBook 15u G2 [Core i7] FIRE PRO FULL HD SSD+HDD Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1760670628_w227_h209_ultrabuk-hp-zbook.jpg)
![Ультрабук HP ZBook 15u G2 [Core i7] FIRE PRO FULL HD SSD+HDD Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1760670640_w227_h209_ultrabuk-hp-zbook.jpg)
![Ультрабук HP ZBook 15u G2 [Core i7] FIRE PRO FULL HD SSD+HDD Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1760670472_w455_h430_ultrabuk-hp-zbook.jpg)
![Ультрабук HP ZBook 15u G2 [Core i7] FIRE PRO FULL HD SSD+HDD Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1760670629_w217_h209_ultrabuk-hp-zbook.jpg)
![Ультрабук HP ZBook 15u G2 [Core i7] FIRE PRO FULL HD SSD+HDD Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1760670617_w217_h209_ultrabuk-hp-zbook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультрабук HP ZBook 15u G2 з Європи
Збалансова Тонкість та Потужність - таке відбулось тільки у цій моделі!
15,6*/ Intel Core i7 - 5500U - 2.40 - 3.00 GHz/
Intel HD 5500 - 1 GB/ AMD FirePro M4170 - 1 GB/
RAM - 8 GB/ SSD 256 GB + HDD 500 GB
- Косметичний Стан НОВОГО
- Суцільний МЕТАЛ. Легкий та Надійний Корпус із Магнія та Алюмінієвого Сплаву
- Відповідає військовому стандарту MIL-Spec 810G
- Прорезинений периметр країв кришки дисплея
- Відкривається на 180 %
- Вага 1.9 кг
- Нереальна Картинка. Матова антиблікова IPS матриця із розширенням Full HD [1920x1080]
- Дискретна графіка від AMD Fire Pro об'ємом 1 GB технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Є вільний слот для апгрейду по оперативці
- Батерея немає зносу
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 60 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
Збалансова Тонкість та Потужність - таке відбулось тільки у цій моделі!
15,6*/ Intel Core i7 - 5500U - 2.40 - 3.00 GHz/
Intel HD 5500 - 1 GB/ AMD FirePro M4170 - 1 GB/
RAM - 8 GB/ SSD 256 GB + HDD 500 GB
- Косметичний Стан НОВОГО
- Суцільний МЕТАЛ. Легкий та Надійний Корпус із Магнія та Алюмінієвого Сплаву
- Відповідає військовому стандарту MIL-Spec 810G
- Прорезинений периметр країв кришки дисплея
- Відкривається на 180 %
- Вага 1.9 кг
- Нереальна Картинка. Матова антиблікова IPS матриця із розширенням Full HD [1920x1080]
- Дискретна графіка від AMD Fire Pro об'ємом 1 GB технологією GDDR5 пам'яттю Samsung на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Є вільний слот для апгрейду по оперативці
- Батерея немає зносу
- Сканер відбитка пальця
- Web Камера
- Bluetooth
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 60 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.4 МГц |
| Модель процессора | 5500U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Два видеоадаптера | Да |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 4 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ультрабук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
- Цена: 16 500 ₴

