![Ноутбук Dell Precision M4600 [ i7-QM] [NVIDIA-2GB] [FULL HD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2052212521_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4600 [ i7-QM] [NVIDIA-2GB] [FULL HD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2052212554_w227_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4600 [ i7-QM] [NVIDIA-2GB] [FULL HD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2052212557_w455_h430_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4600 [ i7-QM] [NVIDIA-2GB] [FULL HD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2052212553_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
![Ноутбук Dell Precision M4600 [ i7-QM] [NVIDIA-2GB] [FULL HD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2052212499_w217_h209_noutbuk-dell-precision.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Precision M4600 [Воркстанція] з Європи
15.6*/ Intel Core i7 - 2760QM - 2.40 - 3.50 GHz/ NVIDIA Quadro 2000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 Gb
- Гарний косметичний стан
- Надійний корпус. Суцільний метал. [Магній і Алюміній]
- Вага 3.1 кг
- Матовий антибліковий екран. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Батерея із мінімальним зносом
- Чотири слоти під оперативну память. Два вільні для апгрейду.
- Web камера
- DWD Rom
- Bluetooth
- HDMI
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
!!! В ці самі кошти можлива конфігурація із SSD - 120 GB !!!
!!! Дана модель є також з уцінкою. Причина: вмятинки на кришці.
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15.6*/ Intel Core i7 - 2760QM - 2.40 - 3.50 GHz/ NVIDIA Quadro 2000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ HDD - 500 Gb
- Гарний косметичний стан
- Надійний корпус. Суцільний метал. [Магній і Алюміній]
- Вага 3.1 кг
- Матовий антибліковий екран. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB на 128 шині
- Вологозахисна клавіатура із чотирьохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Батерея із мінімальним зносом
- Чотири слоти під оперативну память. Два вільні для апгрейду.
- Web камера
- DWD Rom
- Bluetooth
- HDMI
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
!!! В ці самі кошти можлива конфігурація із SSD - 120 GB !!!
!!! Дана модель є також з уцінкою. Причина: вмятинки на кришці.
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.4 МГц |
| Модель процессора | 2760QM |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro 2000M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | HDD |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Веб-камера | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 8 850 ₴

