




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Precision M6700 з Європи [workstation]
17,3*/ Intel Core i7 - 3520M - 2.90 - 3.60 GHz/
Nvidia Quadro K3000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 300 GB [Intel]
- Гарний косметичний стан
- Надійний корпус. Суцільний метал. [Магній і Алюміній]
- Відкривається на 180 градусів
- Відповідає американському військовому стандарту 810G
- Вага 3.5 кг
- Матовий антибліковий екран. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB із технологією GDDR5 на 256 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Батерея із мінімальним зносом 11%
- Вмісткий SSD диск від INTEL
- Чотири слоти під оперативну память. Два вільні для апгрейду.
- Сканер відбитка пальця
- DWD Rom
- HDMI
- Cardreader
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 60 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
17,3*/ Intel Core i7 - 3520M - 2.90 - 3.60 GHz/
Nvidia Quadro K3000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 300 GB [Intel]
- Гарний косметичний стан
- Надійний корпус. Суцільний метал. [Магній і Алюміній]
- Відкривається на 180 градусів
- Відповідає американському військовому стандарту 810G
- Вага 3.5 кг
- Матовий антибліковий екран. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB із технологією GDDR5 на 256 шині
- Вологозахисна клавіатура
- Батерея із мінімальним зносом 11%
- Вмісткий SSD диск від INTEL
- Чотири слоти під оперативну память. Два вільні для апгрейду.
- Сканер відбитка пальця
- DWD Rom
- HDMI
- Cardreader
- 3 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 60 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.9 МГц |
| Модель процессора | 3520M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro K3000M |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 300 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Диагональ | 17.3'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 11 999 ₴

