![Ноутбук HP Elitebook 8570w [i7-QM] [NVIDIA 2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2052231967_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8570w [i7-QM] [NVIDIA 2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2052231963_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8570w [i7-QM] [NVIDIA 2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2052231970_w455_h430_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8570w [i7-QM] [NVIDIA 2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2052231980_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 8570w [i7-QM] [NVIDIA 2GB] [FULL HD] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2052231962_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP Elitebook 8570W [workstation] з Європи
15,6/ Intel Core i7 - 3720QM - 2.60 - 3.60 GHz/
NVIDIA Quadro K1000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB [Samsung]
- Преміум Клас. Робоча станція. Гарний косметичний стан
- Надійний суцільний МЕТАЛЕВИЙ корпус із Алюмінія і Магнія
- Відповідає американському військовому стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 3.25 кг
- Матовий, антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Потужний QM процесор 4 ЯДРА 8 ПОТОКІВ
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB на 128 шині
- SSD диск від Samsung
- Вологозахисна клавіатура
- Батерея немає зносу
- Чотири слоти під оперативну пам'ять два з яких ще вільні для Апгрейду
- Сканер відбитка пальця
- Bluetooth
- DWD ROM
- Cardreader
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6/ Intel Core i7 - 3720QM - 2.60 - 3.60 GHz/
NVIDIA Quadro K1000M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB [Samsung]
- Преміум Клас. Робоча станція. Гарний косметичний стан
- Надійний суцільний МЕТАЛЕВИЙ корпус із Алюмінія і Магнія
- Відповідає американському військовому стандарту
- Відкривається на 180 градусів
- Вага 3.25 кг
- Матовий, антибліковий дисплей. Розширення FULL HD [1920x1080]
- Потужний QM процесор 4 ЯДРА 8 ПОТОКІВ
- Відеокарта від NVIDIA - 2 GB на 128 шині
- SSD диск від Samsung
- Вологозахисна клавіатура
- Батерея немає зносу
- Чотири слоти під оперативну пам'ять два з яких ще вільні для Апгрейду
- Сканер відбитка пальця
- Bluetooth
- DWD ROM
- Cardreader
- 2 USB 2.0
- 2 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть.
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.25 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2.6 МГц |
| Модель процессора | 3720QM |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro K2000M |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам, Сканер отпечатка пальца |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 15.6'' |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
- Цена: 10 699 ₴

