![Ноутбук Dell Latitude E6440 [Core i7] RADEON-2GB [FULL HD IPS] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2428924014_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6440 [Core i7] RADEON-2GB [FULL HD IPS] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2428924072_w227_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6440 [Core i7] RADEON-2GB [FULL HD IPS] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2428924107_w455_h430_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6440 [Core i7] RADEON-2GB [FULL HD IPS] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2428924040_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude E6440 [Core i7] RADEON-2GB [FULL HD IPS] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2428924039_w217_h209_noutbuk-dell-latitude.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук Dell Latitude E6440 з Європи
14*/ Intel Core i7 - 4610M - 3.00 - 3.70 GHz/ Intel HD 4600 - 2GB/ RADEON HD 8690M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB [Samsung]
- Гарний Косметичний стан
- Металевий корпус [Алюміній]
- Відкривається на 180 градусів
- Відповідає військовому стандарту
- Вага 2.1 кг
- Гарна картинка. Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD
- Інтегрована + Дискретна графіка від RADEON із технологією GDDR5 об'ємом - 2 GB
- Усилена Батерея із мінімальним зносом
- SSD диск від Samsung
- Вологозахисна клавіатура
- Якісний звук
- Web камера
- HDMI
- DWD Rom
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру і безпровідна мишка в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i7 - 4610M - 3.00 - 3.70 GHz/ Intel HD 4600 - 2GB/ RADEON HD 8690M - 2 GB/ RAM - 8 GB/ SSD - 256 GB [Samsung]
- Гарний Косметичний стан
- Металевий корпус [Алюміній]
- Відкривається на 180 градусів
- Відповідає військовому стандарту
- Вага 2.1 кг
- Гарна картинка. Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD
- Інтегрована + Дискретна графіка від RADEON із технологією GDDR5 об'ємом - 2 GB
- Усилена Батерея із мінімальним зносом
- SSD диск від Samsung
- Вологозахисна клавіатура
- Якісний звук
- Web камера
- HDMI
- DWD Rom
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру і безпровідна мишка в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 3 МГц |
| Модель процессора | 4610M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon HD 8670M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 4 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Нет |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | Dell |
| Тип Клас | ноутбук |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Оперативна пам'ять | Оберіть власну конфігурацію |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 8 499 ₴

