![Ультрабук Нетбук HP EliteBook 820 G2 [Core i5-5GEN] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2034334910_w227_h209_ultrabuk-netbuk-hp.jpg)
![Ультрабук Нетбук HP EliteBook 820 G2 [Core i5-5GEN] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2034334912_w227_h209_ultrabuk-netbuk-hp.jpg)
![Ультрабук Нетбук HP EliteBook 820 G2 [Core i5-5GEN] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2034334916_w455_h430_ultrabuk-netbuk-hp.jpg)
![Ультрабук Нетбук HP EliteBook 820 G2 [Core i5-5GEN] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2034334911_w217_h209_ultrabuk-netbuk-hp.jpg)
![Ультрабук Нетбук HP EliteBook 820 G2 [Core i5-5GEN] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2034334917_w217_h209_ultrabuk-netbuk-hp.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультрабук нетбук HP EliteBook 820 G2 з Європи
12.5*/ Intel Core i5 - 5300U - 2.30 - 2.90 GHz/ Intel HD 5500 - 1GB/
RAM - 12 GB/ SSD - 128 GB m2
- Добрий косметичний стан
- Стильний та сучасний діловий дизайн. Чорне Матове покриття кришки дисплея. У Сірому Маті робоче місце
- Корпус із магнієвого сплаву відповідає американському воєнному стандарту MIL-STD-810
- Тонкий та легкий. Вага 1.34 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Батерея немає зносу. Автономність до 6 годин
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Модуль для мобільної Sim Карти
- Web камера
- Bluetooth
- 3 USB 3.0
- Є вільний слот для збільшення оперативної пам'яті.
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
12.5*/ Intel Core i5 - 5300U - 2.30 - 2.90 GHz/ Intel HD 5500 - 1GB/
RAM - 12 GB/ SSD - 128 GB m2
- Добрий косметичний стан
- Стильний та сучасний діловий дизайн. Чорне Матове покриття кришки дисплея. У Сірому Маті робоче місце
- Корпус із магнієвого сплаву відповідає американському воєнному стандарту MIL-STD-810
- Тонкий та легкий. Вага 1.34 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD
- Батерея немає зносу. Автономність до 6 годин
- Вологозахисна клавіатура із двохрівневою ПІДСВІТКОЮ
- Модуль для мобільної Sim Карти
- Web камера
- Bluetooth
- 3 USB 3.0
- Є вільний слот для збільшення оперативної пам'яті.
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Нетбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.34 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.3 МГц |
| Модель процессора | 5300U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 12.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Кенсингтонский замок, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 11'' - 12'' |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ультрабук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
- Цена: 6 800 ₴

