![[CЕНСОРний] Ноутбук Lenovo Thinkpad S440 [Метал] [new SSD] Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1651464464_w227_h209_censornij-noutbuk-lenovo.jpg)
![[CЕНСОРний] Ноутбук Lenovo Thinkpad S440 [Метал] [new SSD] Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1651464338_w227_h209_censornij-noutbuk-lenovo.jpg)
![[CЕНСОРний] Ноутбук Lenovo Thinkpad S440 [Метал] [new SSD] Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1651463981_w455_h430_censornij-noutbuk-lenovo.jpg)
![[CЕНСОРний] Ноутбук Lenovo Thinkpad S440 [Метал] [new SSD] Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1651464341_w217_h209_censornij-noutbuk-lenovo.jpg)
![[CЕНСОРний] Ноутбук Lenovo Thinkpad S440 [Метал] [new SSD] Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1651464339_w217_h209_censornij-noutbuk-lenovo.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сенсорний Ноутбук Lenovo Thinkpad S440
14*/ Intel Core i5 - 4200U - 1.6 - 2.3 GHz/ Intel 4400 - 1GB/ RAM - 4 GB/ SSD 128 GB
- Металевий корпус
- Сенсорний екран
- Новий SSD диск
- Підсвітка клавіатури
- Батерея тільки 8 % зносу
- Web
- Bluetooth
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 60 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i5 - 4200U - 1.6 - 2.3 GHz/ Intel 4400 - 1GB/ RAM - 4 GB/ SSD 128 GB
- Металевий корпус
- Сенсорний екран
- Новий SSD диск
- Підсвітка клавіатури
- Батерея тільки 8 % зносу
- Web
- Bluetooth
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 60 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.78 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.3 МГц |
| Модель процессора | 4200U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Сканер отпечатка пальца, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 13'' - 14'' |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Тип Клас | ноутбук |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb, Оберіть власну конфігурацію |
| Виробник Бренд | Lenovo |
| Накопичувач | Оберіть власну конфігурацію |
- Цена: 7 500 ₴

