![Нетбук HP Elitebook 2560p [Core i5] + [УСИЛЕНА Батерея] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/2128621661_w227_h209_netbuk-hp-elitebook.jpg)
![Нетбук HP Elitebook 2560p [Core i5] + [УСИЛЕНА Батерея] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/2128621660_w227_h209_netbuk-hp-elitebook.jpg)
![Нетбук HP Elitebook 2560p [Core i5] + [УСИЛЕНА Батерея] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/2128621663_w455_h430_netbuk-hp-elitebook.jpg)
![Нетбук HP Elitebook 2560p [Core i5] + [УСИЛЕНА Батерея] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/2128621659_w217_h209_netbuk-hp-elitebook.jpg)
![Нетбук HP Elitebook 2560p [Core i5] + [УСИЛЕНА Батерея] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/2128621658_w217_h209_netbuk-hp-elitebook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нетбук HP Elitebook 2560p
12.5*/ Intel Core i5 - 2540M - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD 3000/
RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний та якісний корпус із Алюмінію
- Вага 1.96 кг
- Усилена батерея без зносу. Автономність в районі 5 годин
- Матовий екран. Розширення HD
- Web
- Bluetooth
- DVD ROM
- 3 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Оригінальне зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 60 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
12.5*/ Intel Core i5 - 2540M - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD 3000/
RAM - 4 GB/ HDD - 320 GB
- Гарний косметичний стан
- Надійний та якісний корпус із Алюмінію
- Вага 1.96 кг
- Усилена батерея без зносу. Автономність в районі 5 годин
- Матовий екран. Розширення HD
- Web
- Bluetooth
- DVD ROM
- 3 USB 2.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Оригінальне зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті близько 60 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Нетбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 7 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.96 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.6 МГц |
| Модель процессора | 2540M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 12.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 3000 |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 3 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 11'' - 12'' |
| Роздільна здатність | 1366x768 [HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Тип Клас | нетбук |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Виробник Бренд | HP |
- Цена: 4 299 ₴

