![Ноутбук HP Elitebook 840 G1 [RADEON 8750M] [Core i5] HD+ на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1830829095_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 840 G1 [RADEON 8750M] [Core i5] HD+ на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1830829100_w227_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 840 G1 [RADEON 8750M] [Core i5] HD+ на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1830828830_w455_h430_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 840 G1 [RADEON 8750M] [Core i5] HD+ на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1830829102_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
![Ноутбук HP Elitebook 840 G1 [RADEON 8750M] [Core i5] HD+ на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1830829101_w217_h209_noutbuk-hp-elitebook.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP Elitebook 840 G1 з Європи
14*/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.50 GHz/
Intel HD 4400 - 1GB/ Radeon HD 8750M - 1 GB/
RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Косметичний стан нового
- Стильний і продуктивний
- Надійний та легкий Корпус із Магнію та Алюмінію
- Вага 1.7 кг
- Кришка з матовою поверхністю
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від Radeon з технологією GDDR5
об'ємом 1 GB пам'яттю Samsung на 128 шині
- Батерея немає зносу, прекрасна автономність
- Модуль під SIM карту
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
14*/ Intel Core i5 - 4300U - 1.90 - 2.50 GHz/
Intel HD 4400 - 1GB/ Radeon HD 8750M - 1 GB/
RAM - 4 GB/ HDD - 500 GB
- Косметичний стан нового
- Стильний і продуктивний
- Надійний та легкий Корпус із Магнію та Алюмінію
- Вага 1.7 кг
- Кришка з матовою поверхністю
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення HD+ [1600x900]
- Дискретна графіка від Radeon з технологією GDDR5
об'ємом 1 GB пам'яттю Samsung на 128 шині
- Батерея немає зносу, прекрасна автономність
- Модуль під SIM карту
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- 4 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22. (між Форумом і Магнусом).
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1.9 МГц |
| Модель процесора | 4300U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 8750M |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 1000 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi, 3G (UMTS) |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 13'' - 14'' |
| Виробник Бренд | HP |
| Тип Клас | ультрабук |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Дискретна |
| Роздільна здатність | 1600x900 [HD+] |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
- Ціна: 8 350 ₴

