![Ноутбук HP Probook 650 G1 [Core i5] [FULL HD] [SSHD 500] на Куліша 22, фото 2](https://images.prom.ua/1954184808_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 650 G1 [Core i5] [FULL HD] [SSHD 500] на Куліша 22, фото 3](https://images.prom.ua/1954184805_w227_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 650 G1 [Core i5] [FULL HD] [SSHD 500] на Куліша 22, фото 1](https://images.prom.ua/1954184858_w455_h430_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 650 G1 [Core i5] [FULL HD] [SSHD 500] на Куліша 22, фото 4](https://images.prom.ua/1954184807_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
![Ноутбук HP Probook 650 G1 [Core i5] [FULL HD] [SSHD 500] на Куліша 22, фото 5](https://images.prom.ua/1954184801_w217_h209_noutbuk-hp-probook.jpg)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ноутбук HP Probook 650 G1 з Європи
15,6*/ Intel Core i5 - 4210M - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD 4600 - 1 GB [max 2Gb]/ RAM - 8 GB/ SSHD - 500 GB [гібрид]
- Гарний косметичний стан. Стан НОВОГО
- Надійний прорезинений магнієвий корпус
- Вага 2.3 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD
- Батерея немає зносу. Автономність до 5 годин
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- Card Reader
- DWD Rom
- 5 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
15,6*/ Intel Core i5 - 4210M - 2.60 - 3.20 GHz/ Intel HD 4600 - 1 GB [max 2Gb]/ RAM - 8 GB/ SSHD - 500 GB [гібрид]
- Гарний косметичний стан. Стан НОВОГО
- Надійний прорезинений магнієвий корпус
- Вага 2.3 кг
- Матовий антибліковий дисплей. Розширення FULL HD
- Батерея немає зносу. Автономність до 5 годин
- Сканер відбитка пальця
- Web камера
- Bluetooth
- Card Reader
- DWD Rom
- 5 USB 3.0
Бажаєте змінити конфігурацію пишіть .
Зарядне в комплекті.
Наклейки на клавіатуру в подарунок.
Продаємо корпоративні, післялізингові ноутбуки з Європи.
Співпрацюємо з європейською фірмою, все протестоване їхніми спеціалістами
В асортименті більше 100 моделей відомих фірм HP, Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu...
Завжди в наявності великий асортимент, Бізнес серія Elitebook, Probook, Latitude, ThinkPad
Ідеальний стан, живі батереї.
Гарантія 3 місяці від магазину й подальше обслуговування
Наклейки в подарунок
Мишки, підставки, сумки по оптовій ціні.
Потрібна інша модель пишіть
Магазин Time Technology (Час Технологій) м. Львів , вул Куліша 22.(між Форумом і Магнусом)
Деталі за телефоном 097-77-603-70 Володимир
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | США |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Конструкция | Классический |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание, Установка приложений |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2.6 МГц |
| Модель процессора | 4210M |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Оптический привод | DVD/CD-RW |
| Размещение оптического привода | Внутренний |
| Объем SSD | 500 GB |
| SSHD | SSHD |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 5 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Устройства позиционирования | PointStick и Touchpad |
| Другие функции и особенности | Водонепроницаемый корпус, Металлический корпус, Ударопрочный корпус, Устойчивость к царапинам |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ | 15.6'' |
| Роздільна здатність | 1920x1080 [FULL HD] |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Тип Клас | ноутбук |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Виробник Бренд | HP |
| Графический чипсет | Intel HD 4600 |
- Цена: 8 450 ₴

